fotowoltaikaFotowoltaika dla rolnika: Trójmiasto

Ceny energii elektrycznej stale rosną, rośnie również zapotrzebowanie przeciętnego gospodarstwa rolnego na prąd, co wynika z automatyzacji pewnych procesów oraz stosowania różnego rodzaju elektronarzędzi. To wszystko sprawia, że rolnicy coraz częściej rozważają możliwość inwestycji w fotowoltaikę. Fotowoltaika dla rolnika pozwala na znaczące obniżenie kosztów energii elektrycznej, a nawet wygenerowanie dodatkowego dochodu ze sprzedaży nadwyżek prądu. Warto bowiem pamiętać, że w przypadku odpowiednio zbilansowanej dla potrzeb obiektu instalacji konsumpcja bieżąca nigdy nie wynosi 100%.

W zależności od formy prawnej prowadzonej działalności rolniczej rolnicy mogą odesłać wyprodukowane nadwyżki energii do elektrowni i odebrać je w systemie opustów lub też sprzedać wygenerowany prąd.

Fotowoltaika dla rolnika: Wysoko skuteczne i niezawodne instalacje

Jako doświadczony dostawca instalacji fotowoltaicznych możemy się poszczycić doskonałą znajomością rynku rozwiązań dla fotowoltaiki. To przekłada się wyborem wyłącznie sprawdzonych i niezawodnych komponentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo panele fotowoltaiczne objęte 25. letnią gwarancją producenta na produkt oraz moc wyjściową. To oznacza, że panele zachowują identyczną sprawność przez cały okres trwania gwarancji. W naszych realizacjach bazujemy również na sprawdzonych systemach dla fotowoltaiki, dzięki którym możemy wygenerować maksymalną moc z każdego pojedynczego modułu.

Fotowoltaika dla rolnika: Serwis posprzedażowy

Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalny i kompleksowy serwis. W ramach usług serwisowych wykonujemy przeglądy i naprawy instalacji fotowoltaicznych, a także świadczymy usługi mycia paneli. Panele fotowoltaiczne polecamy myć nie rzadziej niż raz do roku, dzięki czemu zachowują one wysoką sprawność przez cały sezon.

Do współpracy zachęcamy właścicieli gospodarstw rolnych, rolno-hodowlanych i hodowlanych z terenu Trójmiasta, przy czym samo Trójmiasto nie jest wyłącznym obszarem naszej działalności. Fotowoltaika dla rolnika to usługa, którą realizujemy na terenie całego kraju odpowiadając na potrzeby gospodarstw o zróżnicowanej produkcji rolnej i rolno-hodowlanej. Panele fotowoltaiczne montujemy na dachach płaskich, jedno- i dwuspadowych oraz na gruncie.

+48 536 827 873
BIURO@BOSOLAR.PL

……………………………………

Jesteśmy firmą z Trójmiasta, wykonującą inwestycje w całej Polsce.