fotowoltaikaFotowoltaika dla firmy: Trójmiasto

Rosnące ceny energii elektrycznej, wzrost opłat stałych oraz zwiększony popyt na prąd generowany przez automatyzację procesów produkcji sprawiają, że coraz większa grupa przedsiębiorców na terenie całego kraju inwestuje w fotowoltaikę. Fotowoltaika dla firmy to nie tylko możliwość obniżenia kosztów energii elektrycznej i utrzymania ceny wyrobu gotowego na konkurencyjnym poziomie, ale równocześnie możliwość wygenerowania dodatkowych dochodów wynikających z możliwości odsprzedaży nadwyżek energetycznych do sieci.

Warto przy tym pamiętać, że firmy posiadające kompleksowe umowy z zakładem energetycznym mogą korzystać z energii z sieci w dowolnym momencie – w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na prąd, w przypadku ograniczonej podaży energii wygenerowanej przez fotowoltaikę, w przypadku awarii systemu fotowoltaicznego.

Fotowoltaika dla firmy: Wysoka sprawność instalacji

Projektując instalacje fotowoltaiczne dla firm szczególną uwagę zwracamy na ich wysoką skuteczność i niezawodność – cechy, które uzyskujemy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych oraz systemów Solaredge. W naszych realizacjach wykorzystujemy wyłącznie komponenty sprawdzonych producentów, co przekłada się na długą eksploatację instalacji, przy jednoczesnym uzyskaniu szybkiego zwrotu z inwestycji.

W stałym asortymencie posiadamy wyłącznie panele fotowoltaiczne objęte 25. letnią gwarancją producenta na produkt oraz moc wyjściową. To oznacza, że odpowiednio serwisowane i regularnie czyszczone panele zachowują niezmienioną sprawność przez cały okres trwania gwarancji.

Do współpracy zachęcamy Klientów biznesowych z terenu Trójmiasta, przy czym samo Trójmiasto nie jest wyłącznym obszarem naszej działalności. Fotowoltaika dla firmy to usługa, którą realizujemy na terenie całego kraju odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przedsiębiorstw produkcyjnych, firm usługowych oraz biznesów reprezentujących różne branże i gałęzie przemysłu. Panele montujemy na dachach i na gruncie, jednocześnie zapewniając kompleksową obsługę serwisową wykonanych instalacji fotowoltaicznych.

+48 536 827 873
BIURO@BOSOLAR.PL

……………………………………

Jesteśmy firmą z Trójmiasta, wykonującą inwestycje w całej Polsce.